سئو بهترین راهکار افزایش فروش

سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به صفحات اول در گوگل و افزایش بازدیدکننده به منظور فروش بیشتر. جهت مشاوره رایگان در زمینه سئو وبسایت خود با ما تماس بگیرید تا با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به صفحه 1 گوگل برسید

 

سئو

سئو یا Search Engine Optimization در لغت به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو است. امروزه موتور جستوجو گوگل در دنیا بسیار فراگیر شده و به همین دلیل اغلب جامعه، سئو را به معنای بهینه سازی برای گوگل می دانند. به زبان ساده و مختصر سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به صفحات اول در گوگل و افزایش بازدیدکننده منظور فروش بیشتر است.

فاکتورهای زیادی در فرایند سئو اهمیت دارند از جمله استاندارد بودن کدنویسی سایت، سرعت لود سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوای اختصاصی، لینک سازی های داخلی و خارجی که مهندسین سئو می بایست بر آنها مسلط باشند. در واقع وب سایت شما باید به درجه ای از کیفیت از لحاظ فنی و محتوایی برسد که موتورهای جستوجو به آن اعتماد کرده و شما را در نتایج به کاربران نمایش دهد. دور زدن و فریب دادن موتورهای جستجو نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت بنابراین آشنایی و شناخت دقیق فاکتورهای مهم برای موتورهای جستجو بهترین راه برای کسب موفقیت است. صادق و با کیفیت باشید تا گوگل به شما اعتماد کند این شعار ما در محسن دِوِلُپر است.

طبق آمارهای جهانی حدود 70 درصد بازدید و ترافیک سایت ها از طریق جستجو کاربر در موتورهای جستجو میباشد. دانستن همین جمله کفایت میکند که شما برای افزایش بازدید و در نهایت فروش خود باید بیشترین تمرکز را در راستای سئو و بهینه سازی سایت خود قرار دهید. اگر برای کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کرده اید زمانی باید توقع افزایش فروش و تاثیرگذاری داشته باشید که سایت شما توسط بازار هدفتان دیده شود و سئو یقینا بهترین و هدفمندترین راه برای محقق شدن این امر است. لازم به ذکر است سایر فعالیتهایی که در قالب دیجیتال مارکتینگ انجام می شود مانند شبکه های اجتماعی ، تبلیغات گوگل ، تبلیغات کلیکی و … نیز تاثیر گذار بوده و از اهمیت بالایی برخوردار هستند اما برای کسانی که توان هزینه های سنگین تبلیغاتی را ندارند بهترین و به صرفه ترین راه سئو است و محسن دِوِلُپر به شما این وعده را می دهد که توقع و انتظار شما از وب سایتتان به صورت شگفت انگیزی برطرف خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟ | دفتر مرکزی: 09371356588

سئو

سئو را از کجا و چگونه شروع کنیم؟

برای شروع دو حالت وجود دارد که شما یا صاحب سایت هستید یا در ابتدا نیاز به طراحی سایت دارید. در صورتی که نیاز به طراحی سایت دارید می توانید با واحد طراحی سایت محسن دِوِلُپر  تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت خود را آغاز کنید. در این مدت با کمک متخصصین سئو کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما مشخص و اعلام قیمت و زمان خواهد شد و شما با توجه به در نظر گرفتن بودجه خود کلمات نهایی را انتخاب می کنید و منتظر فصل جدیدی در کسب و کار خود خواهید نشست.

همچنین اگر در حال حاضر وب سایت دارید میتوانید با واحد سئو محسن دِوِلُپر تماس بگیرید و تا در ابتدا از مشاوره و آنایز اولیه سایت خود به صورت رایگان استفاده کنید و در این مدت متخصصین سئو متناسب با کسب و کار شما بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب و اعلام هزینه و زمان خواهد کرد. کلمات نهایی خود را انتخاب کنید و منتظر شگفتی سئو باشید!

بخش های اساسی در سئو

فرآیند سئو به صورت طبیعی مستلزم استمرار و صرف زمان می باشد و این نکته را باید به عنوان اصل اولیه بهینه سازی و سئو در نظر گرفت. استراتژی و روش های متعددی برای رسیدن به صفحه اول گوگل وجود دارد اما چند فعالیت مهم و اساسی وجود دارد که می بایست برای یک وب سایت عملیاتی شده تا به نتیجه برسد. این چند فعالیت مهم عبارت است از:

طراحی سایت اختصاصی

تولید محتوای اختصاصی

محتوا پادشاه است ، شاید این جمله را بارها شنیده باشید ولی با تمام وجود باور نکرده باشید! برای رسیدن به نتایج برتر گوگل باید بتوانید اطلاعات ایده آلی به کاربران ارائه دهید و این اطلاعات در واقع همان محتوای سایت شما است. محسن دِوِلُپر با همفکری شما که در زمینه کاری خود تسلیط دارید و تخصص محتوا نویسان خود سعی می کند با تولید محتواهای ایده آل شما را به جایگاه ایده آل گوگل برساند.

ما خود را جای کار می گذاریم تا متوجه شویم وی با جستجو هر عبارت نیاز به دریافت چه اطلاعاتی دارد آن اطلاعات را تهیه و تولید کرده و در اختیار کاربران قرار میدهیم ، گوگل از این کار ما خشنود و ما را در نتایج برتر خود نمایش میدهد. این فرآیند در کلام بسیار ساده است ولی نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد که در محسن دِوِلُپر این تجربه و دانش را جمع کرده ایم تا با طراحی سایت بهینه و سئو حرفه ای شما را به هدف نهاییتان برسانیم.

طراحی سایت اختصاصی

افزایش سرعت سایت

محتوا پادشاه است ، شاید این جمله را بارها شنیده باشید ولی با تمام وجود باور نکرده باشید! برای رسیدنبه نتایج برتر گوگل باید بتوانید اطلاعات ایده آلی به کاربران ارائه دهید و این اطلاعات در واقع همان محتوای سایت شما است. محسن دِوِلُپر با همفکری شما که در زمینه کاری خود تسلیط دارید و تخصص محتوا نویسان خود سعی می کند با تولید محتواهای ایده آل شما را به جایگاه ایده آل گوگل برساند. ما خود را جای کار می گذاریم تا متوجه شویم وی با جستجو هر عبارت نیاز به دریافت چه اطلاعاتی دارد آن اطلاعات را تهیه و تولید کرده و در اختیار کاربران قرار میدهیم ، گوگل از این کار ما خشنود و ما را در نتایج برتر خود نمایش میدهد. این فرآیند در کلام بسیار ساده است ولی نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد که در محسن دِوِلُپر این تجربه و دانش را جمع کرده ایم تا با طراحی سایت بهینه و سئو حرفه ای شما را به هدف نهاییتان برسانیم.

طراحی سایت اختصاصی

بهینه سازی امنیتی

محتوا پادشاه است ، شاید این جمله را بارها شنیده باشید ولی با تمام وجود باور نکرده باشید! برای رسیدنبه نتایج برتر گوگل باید بتوانید اطلاعات ایده آلی به کاربران ارائه دهید و این اطلاعات در واقع همان محتوای سایت شما است. محسن دِوِلُپر  با همفکری شما که در زمینه کاری خود تسلیط دارید و تخصص محتوا نویسان خود سعی می کند با تولید محتواهای ایده آل شما را به جایگاه ایده آل گوگل برساند. ما خود را جای کار می گذاریم تا متوجه شویم وی با جستجو هر عبارت نیاز به دریافت چه اطلاعاتی دارد آن اطلاعات را تهیه و تولید کرده و در اختیار کاربران قرار میدهیم ، گوگل از این کار ما خشنود و ما را در نتایج برتر خود نمایش میدهد. این فرآیند در کلام بسیار ساده است ولی نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد که در محسن دِوِلُپر این تجربه و دانش را جمع کرده ایم تا با طراحی سایت بهینه و سئو حرفه ای شما را به هدف نهاییتان برسانیم.

طراحی سایت اختصاصی

لینک سازی اصولی

محتوا پادشاه است ، شاید این جمله را بارها شنیده باشید ولی با تمام وجود باور نکرده باشید! برای رسیدنبه نتایج برتر گوگل باید بتوانید اطلاعات ایده آلی به کاربران ارائه دهید و این اطلاعات در واقع همان محتوای سایت شما است. محسن دِوِلُپر  با همفکری شما که در زمینه کاری خود تسلیط دارید و تخصص محتوا نویسان خود سعی می کند با تولید محتواهای ایده آل شما را به جایگاه ایده آل گوگل برساند. ما خود را جای کار می گذاریم تا متوجه شویم وی با جستجو هر عبارت نیاز به دریافت چه اطلاعاتی دارد آن اطلاعات را تهیه و تولید کرده و در اختیار کاربران قرار میدهیم ، گوگل از این کار ما خشنود و ما را در نتایج برتر خود نمایش میدهد. این فرآیند در کلام بسیار ساده است ولی نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد که در محسن دِوِلُپر این تجربه و دانش را جمع کرده ایم تا با طراحی سایت بهینه و سئو حرفه ای شما را به هدف نهاییتان برسانیم.

طراحی سایت اختصاصی

سئو داخلی سایت On Page SEO

شما برای شروع هر فعالیتی در راستای سئو سایت خود می بایست سایت استاندارد و بهینه ای از لحاظ کدنویسی و ساختار داشته باشید. رعایت نسبت کد به متن ، سرعت لود استاندارد ، فایل سایت مپ و ریسپانسیو بودن سایت از جمله موارد مهم سئو داخلی می باشد که باید در نظر گرفته شود. واحد طراحی سایت محسن دِوِلُپر تمامی اصول سئو را در هنگام طراحی و برنامه نویسی سایت ها رعایت می کند و همچنین مستندات آنرا در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
اگر وب سایتی دارید که از وضعیت سئو داخلی آن اطلاع ندارید کافی است با واحد بهینه سازی محسن دِوِلُپر تماس بگیرید تا به صورت رایگان سایت شما مورد بررسی و آنالیز قرار بگیرید تا با کسب آگاهی از وضعیت سئو داخلی سایت خود بتوانید تصمیم بهتری برای پیشرفت بگیرید.

طراحی سایت اختصاصی

سئو خارجی وب سایت یا SEO Off-page

برای این که بتوانید به جایگاه های برتر گوگل برسید و با سایت های باسابقه و قدرتمند در گوگل رقابت کنید نیاز به تایید خود توسط سایت ها و کاربران دیگر در بستر آنلاین و فضای مجازی دارید. این عملیات باید به صورت طبیعی رخ دهد تا توسط گوگل به عنوان تقلب جلوه نکند به همین دلیل از حساسیت بالایی برخور دار است. فعالیت در شبکه های اجتماعی ، تهییه بک لینک و روپورتاژ از جمله فعالیت های سئو خارجی محسوب می شوند که باید به دقت و نظارت بالایی صورت گیرد تا به کسب نتیجه منجر گردد.

طراحی سایت اختصاصی

سئو تکنیکال

محتوا پادشاه است ، شاید این جمله را بارها شنیده باشید ولی با تمام وجود باور نکرده باشید! برای رسیدنبه نتایج برتر گوگل باید بتوانید اطلاعات ایده آلی به کاربران ارائه دهید و این اطلاعات در واقع همان محتوای سایت شما است. محسن دِوِلُپر با همفکری شما که در زمینه کاری خود تسلیط دارید و تخصص محتوانویسان خود سعی می کند با تولید محتواهای ایده آل شما را به جایگاه ایده آل گوگل برساند. ما خود را جای کار می گذاریم تا متوجه شویم وی با جستجو هر عبارت نیاز به دریافت چه اطلاعاتی دارد آن اطلاعات را تهیه و تولید کرده و در اختیار کاربران قرار میدهیم ، گوگل از این کار ما خشنود و ما را در نتایج برتر خود نمایش میدهد. این فرآیند در کلام بسیار ساده است ولی نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد که در محسن دِوِلُپر این تجربه و دانش را جمع کرده ایم تا با طراحی سایت بهینه و سئو حرفه ای شما را به هدف نهاییتان برسانیم.

مسیر راه

مسیر افزایش فروش مبتنی بر سئو

تمام کسب و کارها با امید و هدف افزایش فروش و بهبود برندیگ خود اقدام به طراحی سایت می کنند. با توجه به آمارهای موجود بهتر است بدانید بیش از 70 درصد سفارشات و خریدها در اثر جستجو مستقیم در موتورهای جستجو به خصوص گوگل انجام میشود. این جمله نشان می دهد بهترین راه برای جذب مشتری از طریق سایت، سرمایه گذاری در بخش سئو است. سئو هدفمندترین شیوه تبلیغاتی است چرا که کاربران به طور مستقیم نیاز خود را جستجو میکنند و شما در برابر بازار هدف خود قرار میگیرید.

1.انتخاب بهترین کلمات کلیدی

2.طراحی صفحات فرود حرفه ای

3.شروع فعالیت های سئو

4.رسیدن به صفحه اول گوگل

5.شروع فصلی نو در کسب کار شما

  • آنالیز کسب و کار شما
  • تعیین بهترین کلمات کلیدی
  • بررسی سایتهای رقبا و تدوین استراتژی سئو
  • آموزش تولید محتوای استاندارد و سئو شده به شما
  • طراحی صفحات فرود مطابق با استانداردهای جهانی
  • ارائه گزارشات دوره ای
  • مشاوره و ایده پردازی برای ارائه محصولات وخدمات خود
  • پشتیبانی در جهت حفظ و ارتقای جایگاه سایت در گوگل

خدمات تخصصی سئو در محسن دِوِلُپر 

صرفا رسیدن به صفحه اول گوگل هدف ما نیست و هدف شما هم نباید باشد. در واقع سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل زمانی ارزش دارد که منجر به افزایش فروش شود و موجودی بانکی شما را افزایش دهد و اینجاست که معنی سرمایه گذاری خودش را به معنای واقعی نشان خواهد داد. برای رسیدن به این هدف در محسن دِوِلُپر ابتدا در مشاوره های حضوری و تلفنی فضای کسب و کار شما آنالیز میشود تا بتوان کلمات کلیدی که بیشترین جستجو و جنبه تجاری را دارند مشخص گردند.

در ادامه با بررسی وب سایت شما مشکلاتی که در طراحی و برنامه نویسی دارند برطرف خواهد شد و در نهایت با بررسی رقبا و جایگاهی که هدف نهایی ما میباشد استراتژی لازم در نظر گرفته خواهد شد. با استراتژی گام به گام پیش خواهیم رفت تا به هدف نهایی خود برسیم و در این مدت با ارائه گزارش کار دقیق از روند فعالیتهای انجام شده و تاثیرات آن شما را در جریان پیشرفت کار قرار خواهیم داد تا شما با آسودگی خاطر منتظر کسب نتیجه باشید.

همچنین در این مسیر اگر شما تمایل و وقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه بهتر کمک خواهیم گرفت چرا که شما از هر شخصی بهتر با کسب وکار خود آشنایید و اطلاعات تخصصی شما میتواند بسیار مفید و موثر باشد.

مسیر راه

سوالات متداول

چه تضمینی برای رسیدن به رتبه خاص مثلا لینک اول وجود دارد؟

با توجه به تغییر مستمر الگوریتم های گوگل و همچنین برنامه های سایت رقیب ارائه رتبه دقیق شدنی نیست و کسانی که چنین وعده ای را میدهند افراد غیرحرفه ای می باشند که صرفا می خواهند به هر قیمتی که شده پروژه را تصاحب کنند. نکته ای که ما در محسن دِوِلُپر تضمین میدهیم پیشروی با آخرین الگوریتم های گوگل و کسب بهترین نتیجه ممکن است ؛ همواره تلاش میکنیم از رقبای شما یک گام جلوتر باشیم!

هزینه سئو چقدر است؟

ابتدا بهتر است این دید رو داشته باشد که پولی که بابت سئو صرف می کنید سرمایه گذاری خواهد بود و هر چقدر این سرمایه گذاری بیشتر و اصولی تر انجام شود شما را به نتیجه بهتری خواهد رساند. در محسن دِوِلُپر شما با حتی یک میلیون تومان هم می توانید سرمایه گذاری در سئو را شروع کنید.

چقدر زمان لازم است تا به صفحه یک گوگل برسیم؟

تخمین زمان سئو به فاکتورهای مختلفی از جمله وضعیت سایت رقبا و وضعیت سایت فعلی شما و همچنین کلمات کلیدی که برای سئو هدف گذاری شده اند. اما به طور میانگین برای کسب موفقیت در زمینه های کم رقابت و ساده حداقل 3ماه زمان لازم است. برای کلمات کلیدی خاص و پر رقابت گاهی نیاز به یک سال فعالیت مسمتر است تا به نتیجه دلخواه رسید.

سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه ؟ مراقب باشید!

پیروی از الگوریتم های گوگل و استفاده از روش های استاندارد سئو کلاه سفید اطلاق می شود و هدف این روش صداقت با گوگل و در نهایت کاربران می باشد. به طور خلاصه شما باید واقعا خوب باشید تا گوگل شما را برای نمایش به کاربر انتخاب کند.
سئو کلاه سیاه در واقع روش هایی است که در آن سعی میشود با کمک دروغ و ترفند گوگل شما را انتخاب کند با این روش ها ممکن است با هزینه و تلاش کمتر و در زمان کوتاه تر به صفحه یک گوگل برسید اما این پایان کار نخواهد بود و گوگل دروغ های شما را تشخیص خواهد داد و سایت شما را جریمه و یا حتی پنالتی خواهد کرد و شما باید قید دامنه خود را بزنید! پس مراقب پیشنهادات ارزان قیمت و کوتاه مدت باشید!